Ubytování

Na léto 2023 přijímáme rezervace pouze na týdenní pronájem celého objektu. Vzhledem ke kapacitě ubytování je pronájem vhodný pro skupiny 15 – 50 osob. Pokud máte zájem o ubytování pro uvedenou skupinu, kontaktujte nás a my vám zašleme aktuálně volné termíny.

Horský hotel Morava se nachází v obci Dolní Morava uprostřed malebného údolí řeky Moravy, jež pramení na Králickém Sněžníku (1423 m n.m.). Tento kout je plný nádherné přírody, čistého vzduchu, průzračné vody v řece a nepochybně je úžasným prostředím pro aktivní i pasivní odpočinek. Podívejte se na naše tipy, jak si užít dovolenou na Dolní Moravě: https://horskyhotelmorava.com/vylety/

Ubytovací kapacita hotelu činí 48 míst + 3 přistýlky. Hosté mají k dispozici 13 dvou až čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlky). Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé z pokojů mají balkón, nově zrekonstruované sociální zařízení je k dispozici na patře. V přízemí je 1 pokoj Standard+ s vlastním sociálním zařízením.

Hotel je elektricky vytápěn, pokoje jsou prakticky vybaveny pro pohodlný pobyt.  K dispozici je velká společenská místnost (40 míst) s krbem, restaurace a bar s wifi připojením na internet.

Hosté mohou posedět na letní zahrádce, je zde také otevřené ohniště a gril. Pro děti je k dispozici pískoviště a trampolína.

Kapacita a vybavení hotelu s venkovní terasou a posezením je ideální pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav a škol v přírodě či lyžařských kurzů.